MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror chest 11611107
nr 1161 1107
MIRROR CHEST
length: 126 cm, width: 51 cm, height: 161 cm, wear, damages.
längd: 126 cm, djup: 51 cm, höjd: 161 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 800
Monday February 12 2018
at 18:42:51
100 kr
300 kr
350 kr (Robot)
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr